Türkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Hayrettin Karaca için taziye telefonu

UHA HABER / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEMA Vakfı kurucularından Hayrettin Karaca’nın vefatı dolayısıyla TEMA Vakfı Onursal Başkanlarından Nihat Gökyiğit ve Hayrettin Karaca’nın torunu Yeşne Karaca İren’e taziyelerini iletti.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma (TEMA) Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Hayrettin Karaca 97 yaşında vefat etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEMA Vakfı kurucularından Hayrettin Karaca’nın vefatı dolayısıyla TEMA Vakfı Onursal Başkanlarından Nihat Gökyiğit ve Hayrettin Karaca’nın torunu Yeşne Karaca İren’i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Erdoğan, görüşmede merhum Karaca’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı temennisinde bulundu.

[UHA Haber Ajansı, 23 Ocak 2020]

3'te 3 Tarih banner

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir