Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör örgütlerine gereken dersi verdik, veriyoruz

UHA HABER / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bizi bölemeyecekler asla, terör örgütlerine gereken dersi Gabar’da, Cudi’de verdik, şimdi de Kuzey Suriye’de veriyoruz. ” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’in Bayındır ilçesinde halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkan başlıklar:

Tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgesi kuracağız. Süs bitkileri sektörüne ara eleman yetiştirmek amacıyla eğitim merkezini kuracağız. Ergenli Barajı ile ilgili adımı atmak istiyoruz.

“Terör örgütlerine gereken dersi verdik, veriyoruz”

Hiçbir gücün önünde eğilmedik, bundan sonra da eğilmeyeceğiz. Bizi bölemeyecekler asla, terör örgütlerine gereken dersi Gabar’da, Cudi’de verdik, şimdi de Kuzey Suriye’de veriyoruz. Barış Pınarı Harekatı ile de terör örgütü PKK/YPG’ye gereken dersi verdik veriyoruz.

“Ne aldatan olacağız ne de aldanan”

Ne aldatan olacağız ne de aldanan. Biz milletimizle bu yolda yürümeye devam edeceğiz.

[UHA Haber Ajansı, 22 Kasım 2019]

Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN
1974 yılında Kocaeli'nin Kartepe ilçesinin Eşme mahallesinde dünyaya geldi. Ilkokulu Eşme ilköğretim okulu; orta okulu izmit ortaokulu; lise öğrenimini Izmit Lisesinde tamamladı.Üniversiteyi Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler tanıtım ve reklamcılık bölümünden mezun oldu. Mustafa Salman; Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda 3 dönemdir yönetim kurulu üyesi ve Basın sözcülüğü görevini sürdürüyor. Aynı zamanda Éşmespor kulübü 2 ncı başkanı. Kartepe Galatasaraylılar derneği genel sekreteri olarak görev yapmakta olup; Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Uzun yıllar Türkiye Televizyon Muhabirleri Derneği yönetim kurulu üyesi ve genel sekreterlik ve Kocaelisporlular derneğinde yönetim kurulu üyeliği ve basın sözcüsü görevinde de bulundu. Sırasıyla Sabah gazetesi, ATV, SHOW TV; YAVUZ TV de uzun yıllar gazetecilik ve muhabirlik yapan Mustafa Salman; Uluslararası Haber ajansı genel yayın yönetmeni ve yayın kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Evli 2 çocuk babası olan Salman'ın; basın meslek hayatında birçok ödülü bulunmaktadır.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir