Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu’nun elinde Filistinlilerin kanı var

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Netanyahu’nun ellerinde Filistinlilerin kanı var. Türkiye’ye saldırarak bunu örtbas edemez. Eğer insanlık dersi istiyorsa 10 emri okusun” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Netanyahu ırk ayrımcı bir devletin başbakanıdır, 60 yıldan uzun süredir savunmasız bir milletin topraklarını Birleşmiş Milletler kararlarını ihlal ederek işgal altında tutuyor. Netanyahu’nun ellerinde Filistinlilerin kanı var ve Türkiye’ye saldırarak bunu örtbas edemez. Eğer insanlık dersi istiyorsa 10 emri okusun.” dedi.

Kaynak: TRT Haber

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir