Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı May ile görüştü

ne mutlu türküm diyene indir ile ilgili görsel sonucu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İngiltere Başbakanı Theresa May ile görüşmesinde Suriye’deki son gelişmeler ele alındı.

Aslan AilemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İngiltere Başbakanı Theresa May ile telefonda görüştü. İki lider Suriye’deki son gelişmeleri konuştu.

May, Erdoğan’ı Suriye rejimine karşı düzenledikleri operasyonla ilgili bilgilendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Türkiye’nin kimyasal silahların kullanımını öteden beri net bir şekilde kınadığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye rejiminin gerek kimyasal gerek konvansiyonel silahlarla gerçekleştirdiği zulmün sona erdirilmesi ve Suriye halkının kalıcı barış ve huzuru için tek yolun siyasi çözüm olduğunu sözlerine ekledi.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan bölgede gerilimin daha fazla tırmandırılmamasının önemine de değindi.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir