Türkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşlı teyzenin gülümseten sohbeti

UHA HABER / Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cuma namazı çıkışında yaşlı bir kadınla sohbetini paylaştı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun’un “Teyzem ser veriyor, sır vermiyor” başlığıyla sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşlı kadına “Kime vereceksin oyunu?” diye sorduğu duyuluyor.

Yaşlı kadının “Allah bilir” demesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan “hayda” diyerek gülümsüyor.

“Yavrum benim” diyerek Cumhurbaşkanının ellerini öpen yaşlı kadın, samimiyetini ve içtenliğini bu sözlerle ortaya koyuyor.

Görüntülerin devamında Erdoğan, “Şimdiye kadar benim oylarım geliyor, mesaj da geliyor. Nereden geliyor…” diyen yaşlı kadının elini öpüyor.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı / ANKARA, TRT Haber

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir