Gündem

CHP’den Nazlıaka açıklaması

UHA HABER / CHP Sözcüsü Faik Öztrak, eski milletvekili Aylin Nazlıaka’nın partiye dönmesini (UHA) Uluslararası Haber Ajansı’na değerlendirdi.

Sözcü Öztrak, Herhangi bir tartışmanın yaşanmadığını belirterek, “Parti Meclisi gizli oyla takdirini ortaya koydu.” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, parti genel merkezinde, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Öztrak, eski milletvekili Aylin Nazlıaka’nın partiye dönmesini şöyle değerlendirdi:

“Ben de o Parti Meclisinde vardım. Herhangi bir tartışma hatırlamıyorum. Parti Meclisimiz gizli oyla takdirlerini ortaya koydu. Sayın Nazlıaka da yanlış hatırlamıyorsam diğer 5 arkadaşımızla birlikte partiye geri döndü.”

Nazlıaka 2016’da CHP’den ihraç edilmişti

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, 2016’da “partisinden bir milletvekilinin, TBMM’deki makam odasındaki Atatürk resmini indirdiği” iddialarını gündeme getirdiği için CHP’den ihraç edilmişti.

Çankaya Belediyesindeki “Biz tatile çıkmadık, çalıştık” afişleri

“Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ‘Biz tatile çıkmadık, çalıştık’ şeklinde ilçesinde afişler astırdı. Bu mesajın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik olduğu iddia edildi. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusunu Öztrak, “Türkiye’de havuz medyasına dönüp baktığınız zaman öküzün altında buzağı arama konusunda son derece mahirler. Dolayısıyla her şeyden bir şey çıkarmaya çalışıyorlar. İki belediye başkanımız da ihlas ile çalışıyorlar, gerekenler yapıyorlar.” şeklinde cevapladı.

ANKARA (TBMM), UHA Haber Ajansı

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci) Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Halen Medya ve İletişim eğitimi almaktadır. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası bir prestij kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir