Şehir Haberleri

CHP İzmir Büyükşehir A. Adayı Av. Özcan çok yoğun

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan, gece-gündüz hemşehrileri için dur durak bilmiyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK(UHA) Uluslararası Haber Ajansı‘nın haberine göre, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan, İzmir’in Bayındır, Tire ve Ödemiş ilçelerinde partililerle bir araya geldi.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan’ın bir sonraki durağı olan CHP Tire İlçe Başkanı Şenol Uçar ve partililerle görüştü.

Özcan, İzmir’de gece gündüz demeden meslek odaları, sivil toplum örgütleri ve teşkilatlarla birlikte kenti daha da yükseğe taşımak için destek istedi.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan,Sivil Toplum Örgütler’yle de bir araya bir araya gelerek, onlarla bir süre sohbet etti ve daha sonra Tire Süt Fabrikası’na geçti.

TİRE SÜT’E ANLAMLI ZİYARET

CHP’li Aydın Özcan Özcan, kırsal kalkınmada Türkiye’ye model olan Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük ve Tire Süt emekçilerini de ziyaret etti.

Ziyarette Tire Süt modelinin başka alanlarda da uygulanabilmesi için neler yapılabileceği konuşuldu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayları arasında en genci olan CHP’li Av. Aydın Özcan, İzmir’i adeta karış karış geziyor ve tüm partililerle sıcak temasta olmaya büyük gayret gösteriyor.

Yoğun bir performansa sahip olan Av. Aydın Özcan, ziyaretleri sırasında Menemen’de Devrim Şehidi Asteğmen M. Fehmi Kubilay’ın anma etkinliklerine katılmayı da ihmal etmedi.

DEVRİM ŞEHİDİ KUBİLAY MENEMENDE ANILDI

Aydın Özcan  88 yıl önce Menemen’de tarafından şehit edilen Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay’ı Anma Törenleri’ne katılarak,Türkiye’nin devrim şehitlerini asla unutmayacağını belirtti.

Özcan burada yaptığı konuşmada, bu ülkeyi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği aydınlık yoldan ayırmaya ve Cumhuriyet kazanımlarından geri çevirmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini ifade etti..

İzmir’de de Bulgaristan Türkleriyle ilgili anlamlı bir anma etkinliğine katılan Aydın Özcan, Bulgaristan Türklerine 34 yıl önce yapılan asimilasyon ve baskılar sırasında şehit düşen 18 aylık Türkan bebek başta olmak üzere tüm asimilasyon şehitlerinin anıldığı törene de katıldı.

Gaziemir Sarnıç’taki Göç Anıtı’nda düzenlenen törende bütün şehitler anıldı gazilere de şükran duyguları dile getirildi.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan, Bornova Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kahvaltısında üyelerle biraraya geldi ve kahvaltı sonunda buluşan  İzmir’in Bayındır ilçesine geçti.

TÜRKİYE’YE MODEL OLAN İZMİR MODELİ

CHP Bayındır İlçe Başkanı Hasan Dülger’in de katıldığı toplantıda partililerle bir araya gelen Av. Aydın Özcan, Aziz Kocaoğlu başkanlığında yerel yönetimlerde bütün Türkiye’ye model olan İzmir Modeli’ni daha da ileri taşımak için göreve talip olduğunu söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Bayındır’da, özellikle çiçek üreticilerine büyük destekler sağladığını kaydeden Av. Özcan, “İzmir’in parkları, bahçeleri, refüjleri Bayındır’ın çiçekleriyle renklenmeye devam edecek” dedi.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DESTEK PROJELERİ SÜRECEK

Bayındır’ın ardından CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı’na geçen CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan, fuarlar kenti olan İzmir’i turizm ve ticarette de daha ileriye taşımak için çalışacağını söyledi.

Avukat Aydın Özcan, bugüne kadar İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bütün gücüyle üreticilerin yanında yer alarak, tarımsal üretimi ve kırsal kalkınmayı desteklediğini belirterek, “-İzmir’de başlanan yerelde kalkınmaya öncelik veren bütün projeleri sürdüreceğiz, hatta bir adım daha ileri taşımak için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

ENGELLİLERİN GÜNLÜK YAŞAMA KATILMASINI ÖNEMSİYORUM

Ödemiş’te Engelsiz Yaşam Derneğini de ziyaret ederek, engelli vatandaşlar ve aileleriyle de buluşan Av. Özcan, Türkiye’de hiç de azımsanmayacak sayıda olan engelli vatandaşların günlük yaşama katılmasını çok önemsediğini ve bu konuda eksiklikler olduğu taktirde engellerin kaldırılması için üzerine düşeni yapacağını da belirtti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan akşam da İzmir’de Mali Müşavirler Dayanışma Gecesi’nde genç mali müşavirlerle bir araya geldi.

İZMİR, UHA HABER

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir