Türkiye

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan YSK yorumu

UHA HABER / CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, YSK’nın İstanbul seçimleriyle ilgili gerekçeli kararı için, “Metni görmeden bir şey söylemem doğru olmaz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YSK’nın İstanbul seçimlerinin yenilenmesiyle ilgili gerekçeli kararı hakkında açıklamalarda bulundu.

“Metni görmeden şu aşamada bir şey söylemem doğru olmaz” diyen Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi genel merkeze gidiyoruz. Faik Bey ile görüştük. Faik Bey zaten bir basın toplantısı yapacak, konuyu kamuoyuyla paylaşacak. Orada arkadaşlarla görüşeceğiz. Durumu değerlendireceğiz. Metni görmeden bir şey söylemem şu aşamada doğru olmaz.”

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı / ANKARA, TRT Haber

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir