Politika

BBP Antalya’da Menderes Türel’i destekleyecek

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya’da Büyükşehir Belediye Başkan adayı çıkarmayarak, Menderes Türel’i destekleme kararı aldı.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın haberine göre, BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç adına Genel Sekreter Yardımcısı Murat Kanat  Başkan Türel’i ziyaret etti.

BBP Genel Sekreter Yardımcısı Murat Kanat, Antalya’da aday çıkarmayarak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel’i destekleyeceklerini ifade etti.

Kanat, “BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç adına burada bulunuyorum. Adaylığınız hayırlı uğurlu olsun. Genel Merkezimizin kararıyla Antalya’da Büyükşehir’de aday çıkarmayacağız. Büyükşehir’de sizi destekleyeceğiz. İlçelerde ise meclis üyesi aday listemizi oluşturacağız” dedi.

Başkan Türel de destek için teşekkür ederek, Cumhur ittifakı olarak bunun güzel bir uygulamasını 24 Haziran seçimlerinde yaşadıklarını söyledi.

Bunun bir memleket ve Antalya meselesi olduğunu hatırlatan Menderes Türel,  “Memleketin kazanması, şehrimizin kazanmasında sizlerin desteği önemli. Aynı yolun yolcusu olarak sizlerle birlikte hareket etmek benim için gurur ve şereftir. Bu süreci birlikte desteğinizle en güzel şekilde yürütürüz” dedi.

Başkan Türel, herkesin emrinde, Antalya’nın hizmetkarı anlayışı ile gayretlerini ortaya koyduklarını belirterek, “Kardeşiniz ve bu şehrin evladı olarak gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Sizin de desteğiyle Antalya’nın kazandığı bir netice almak isteriz. Ziyaretiniz bana onur verdi. Desteğinize bir kez daha teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.

ANTALYA, UHA HABER

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir