Gündem

Başbakan Yıldırım: Mehmet Şimşek görevinin başındadır

Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in istifa ettiği yönündeki iddiaları yalanladı.

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucuBaşbakan Binali Yıldırım, Esenboğa Havalimanı’ndan resmi ziyarette bulunmak üzere Moğolistan’ın başkenti Ulanbator’a hareketi öncesi açıklama yaptı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in istifa ettiği iddiaları

Arkadaşlar iddialar, dedikodular Ankara’da bitmez. Mehmet Şimşek arkadaşımız görevinin başındadır. Bugün de İstanbul’da yine ekonomi konusunda bir toplantı için bulunuyor.

Taksim İlkyardım Hastanesi’ndeki yangın

32 yoğun bakım hastası başka hastanelere nakledildi. Diğer hastaların nakli de yapılıyor. 70 adet ambulans hemen yangın sonrası sevk edilmiş. Yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Yangının neden çıktığı tamamen söndürüldüğünde ortaya çıkacak.

Osmangazi Üniversitesi’ndeki silahlı saldırı

İlim irfan yuvası üniversitede böyle bir olayın yaşanması tabii ki çok vahim bir durumdur. Kapsamlı bir şekilde hiçbir detay açıkta bırakılmaksızın bakılacak ve ona göre kamuoyu bu konuda ilerleyen süreçte bilgilendirilecektir.

Macron’un Münbiç’e 50 askerini daha gönderdiği iddiası

Bizim hassasiyetimiz bellidir. İster Münbiç olsun, ister Fırat’ın doğusu ister batısı olsun, terör tehditi var olduğu müddetçe biz o bölgelerde hiçbir şekilde taviz vermeyiz. Bu mücadeleyi sürdürürüz. Kimin geldiğinin çok önemi yok.

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir