Türkiye

Başbakan Yıldırım: Hedeflerimize hep beraber yürüyeceğiz

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara’da fidan dikim töreninde konuştu. Yıldırım, “100 yıl hedeflerimize 2053 ve 2071 vizyonumuza hep birlikte beraberce yürüyeceğiz” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım Ankara’da fidan dikim töreninde konuştu. Yıldırım’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Hayatımız projelerle geçti”

Bizim işimiz yatırım. Hayatımız projelerle geçti. İnsanlarımızın yaşam kalitesini arttıran çalışmalarda hep beraber olduk. Tüm bu işlerin başarılmasında Cumhurbaşkanımızın katkısı var.

“Türkiye 15 yıl öncesine göre çok daha güçlü”

Bu gün Türkiye 15 yıl öncesine göre çok daha güçlü bir yerde. Alt yapı bakımından 2002 yılında dünyada 39. sıradaydı. 2017’nin sonunda 9. sıraya yükseldi. 15 yılda 30 kademe birden geldi. Dünyanın ilk 10 ülkesine girmeyi hedefliyoruz. Aslında ulaşım ve altyapıda girmiş durumdayız. Dünyanın en büyük havayolu şirketi ve havalimanı bizde.

“Hedeflerimize hep beraber yürüyeceğiz”

100 yıl hedeflerimize 2053 ve 2071 vizyonumuza hep birlikte beraberce yürüyeceğiz. Bizimle aynı hedefe yönelen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni bir dönem başlıyor.

“Başbakanlık bitti ama ülkeye karşı sorumluluğumuz bitmedi”

Başbakanlık bitti ama ülkeye karşı sorumluluğumuz bitmedi. Milletvekili olarak seçim bölgemdeki insanların gözü kulağı olmaya devam edeceğim.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir