Türkiye

Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan İnce’ye ‘TRT’ yanıtı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin TRT’yi eleştiren açıklamalarına tepki gösterdi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Twitter hesabı üzerinden CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin TRT hakkındaki açıklamalarını eleştirdi.

Bozdağ, “CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce,TRT’nin mitinglerini vermediğini iddia ediyor ve bu gerekçeyle de TRT’yi hedef alıyor ve hatta TRT’yi tehdit ediyor” dedi.

Muharrem İnce’nin mitingleri ve diğer faaliyetlerine TRT ekranlarında 4 saat 42 dakika yer verildğini ifade eden Bozdağ, “İnce meydanlarda konuşacak sözü olmadığı için TRT üzerinden manipülasyon yapmak istiyor” ifadelerini kullandı.

Bozdağ, “Sayın İnce, tehditle siyasette mesafe alınmaz; tehditle seçim kazanılmaz; tehditle Cumhurbaşkanı hiç olunmaz” dedi.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir