Gündem

Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan Avrupa Şampiyonu Kayaalp’e kutlama

türk bayrağı ile ilgili görsel sonucu

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Şampiyonu Milli Güreşçi Rıza Kayaalp için, “Bozok Yaylasının yiğit evladı Rıza Kayaalp’i kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Rusya Federasyonu’na bağlı Dağıstan Özerk Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda grekoromen stil 130 kiloda mücadele eden Rıza Kayaalp, finalde Rus Vitalii Shchur’u 2-1 yenerek altın madalya kazandı. Milli güreşçi, Grekoromen stil 130 kiloda 8’nci kez Avrupa şampiyonu oldu.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan Avrupa Şampiyonu Rıza Kayaalp için bir kutlama mesajı paylaştı.

Bozdağ mesajında, “Avrupa Güreş Şampiyonası’nda grekoromen stil 130 kiloda 8. kez Avrupa Şampiyonu olan Bozok Yaylasının yiğit evladı Rıza Kayaalp’i kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir