Gündem

Başbakan Yardımcısı Bozdağ: Afrin’de karanlık güçlerle de mücadele ettik

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Afrin’de sadece terör örgütleriyle değil, örgütlerin arkasındaki karanlık güçlerle de mücadele edildiğini söyledi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Yozgat’ta AK Parti İl Başkanlığı’nca düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına katılarak konuşma yaptı.

Bozdağ, “Biz, Zeytin Dalı Harekatıyla Afrin bölgesinde sadece PKK/KCK/PYD/YPG-DEAŞ terör örgütleriyle değil, bu örgütlerin arkasına saklanmış, bu örgütlerin omuzlarından ateş eden karanlık güçlerle de mücadele ettik. Sadece bu terör örgütlerini değil, onların arkasına saklanan Türkiye düşmanlarını da bilimum ezdik geçtik.” diye belirtti

Bozdağ, “Biz hep şunu söylüyoruz; Afrin, Afrinlilerin ve onların olmaya devam edecektir.” dedi.

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir