Gündem

Barış Pınarı Harekatı’yla ilgili CİMER’e destek mesajları yağdı

UHA HABER / Başarıyla devam eden Barış Pınarı Harekatı’na halkın her kesiminden büyük destek var. Bu destek, aslında sorun ya da taleplerin iletildiği CİMER’deki mesajlara da yansıdı. Kimi harekata ailesiyle katılmayı talep etti, kimi ise evini vermek istedi.

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucuTRT Haber‘de yer alan haberde, Barış Pınarı Harekatı başlar başlamaz Türk halkı her mecradan Mehmetçiğe desteğini dile getirdi. Öyle ki, aslında sorunların ve taleplerin iletildiği bir sistem olan CİMER bile, destek mesajlarıyla doldu.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi CİMER’e gelen mesajlardan örnekler paylaştı.

Harekata katılmak için gönüllü olanların yanısıra, kimi “Evimi bağışlamaya hazırım” dedi, kimi arazi aracını vermek istedi.

İki gün içinde CİMER’e binlerce destek mesajı geldi.

Destek mesajlarından bazıları şöyle:

 

ANKARA, UHA Haber Ajansı

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir