Spor

Barça’nın Griezmann inadı

 

UHA HABER / Uzun süredir peşinde olduğu Fransız yıldız Griezmann’ı kadrosuna katmayı planlayan Barcelona’nın bu transferi bitirmesi an meselesi…

Bu sezon La Liga’da şampiyon olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Liverpool’a elenerek hayal kırıklığı yaratan Barcelona transfer için kolları erken sıvadı.

Önümüzdeki sezon için Ajax’tan De Jong’u transfer etmesinin ardından De light’ı da gözüne kestiren Barcelona yönetiminin hedefindeki bir sonraki oyuncunun Griezmann olması bekleniyor.

Neymar’dan sonra bir türlü verim sağlayamadığı hücum bölgesinde istikrarlı bir performans gösteremeyen Coutinho, sakatlıklardan bir türlü kurtulamayan ve düzensiz yaşamıyla eleştirilerin hedefi haline gelen Dembele’yi göndererek kaynak yaratma arayışına giren Katalan ekibi, uzun süredir peşinde olduğu Griezmann’ı ikna etmeyi başardı.

İspanyol basınında yer alan haberlere göre Fransız yıldızın sözleşmesinde bulunan 120 milyon euro’luk serbest kalma maddesini kullanmayı planlayan Barcelona yönetimi 5 yıllık bir sözleşme imzalamayı hedefliyor.

Atletico Madrid’de vergiler hariç 23 milyon euro gibi bir maaş alan Fransız yıldız maaşında da indirime gitmeyi kabul etti.

Gelecek sezon 3 kupa hedefiyle yola çıkmayı hedefleyen Katalan ekibi taraftarlarının gönlünü bu şekilde almayı planlıyor.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı /   TRT SPOR

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir