Gündem

Bakan Akar’dan terörle mücadelede kararlılık mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Mücadelemiz tüm terör örgütleri etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecektir.” dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 104. yılında Sarıkamış Şehitleri için bir mesaj yayımladı.

Akar, “Mehmetçiklerimiz, ağır kış şartları ve zorluklara aldırış etmeden milli ve manevi değerlerimiz uğruna şehit olmuş ve hafızalarımızda derin izler bırakmıştır. Şehitlerimizin fedakarlıkları vatana adanmışlık destanıdır.” dedi.

Terörle mücadelede kararlılık mesajı veren Akar, “FETÖ, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleri olmak üzere, asil milletimizin huzur ve güvenliğine kasteden tüm terör örgütleri etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelemiz devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir