Gündem

Bakan Akar, MHP, CHP ve İyi Parti’yi ziyaret edecek

UHA HABER / Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, siyasi parti genel merkezlerini ziyaret edecek. Akar, bugün öğleden sonra MHP, CHP ve İyi Parti genel başkanları ile görüşecek. Gündemde, yeni askerlik düzenlemesi olacak.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yeni askerlik düzenlemesine ilişkin siyasi partilere bilgilendirme ziyareti yapıyor.

Akar bu kapsamda MHP, CHP ve İyi Parti genel merkezlerini ziyaret edecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçrdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşecek.

Akar, liderlere yeni askerlik düzenlemesinin ayrıntılarını anlatacak.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar iki hafta önce de Meclis’te MHP, CHP ve İyi Parti gruplarını ziyaret etmişti.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı /  ANKARA, TRT Haber

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir