Şehir Haberleri

Aydın Özcan, Aliağa, Menemen ve Çiğli CHP ilçe örgütlerini ziyaret etti

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Av. Aydın Özcan, örgütle buluşmalarına devam ediyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK(UHA) Uluslararası Haber Ajansı‘nın haberine göre, Av. Aydın Özcan, Aliağa, Menemen ve Çiğli CHP İlçe başkanlıklarını ziyaret ederek, partililerle biraraya geldi.

İzmir Barosu Eski Başkanı ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan, Aliağa, Menemen ve Çiğli’de örgütle buluşmasında, sanayi kenti olan Aliağa’nın karşı karşıya bulunduğu çevre sorunlarına dikkat çekti.

CHP ilçe başkanlığındaki ziyaretten sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan, daha sonra, ilk olarak önemli sanayi yatırımlarının bulunduğu Aliağa’yı da ziyaret etti..

Büyükşehir Aday Adayı Aydın Özcan, sivil toplum örgütleri ile kol kola girmeden çevre kirliliğine karşı mücadelenin başarılı olamayacağını, herkesi kucaklayarak omuz omuza sorunların üstesinden gelinebileceğini vurguladı.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit de, büyük sanayi tesislerinde çevreyle ilgili denetim yetkisinin merkezi yönetimde olmasının belediyelerin elini kolunu bağladığını söyledi.

Aydın Özcan Aliağa’nın ardından Menemen İlçesine de geçerek, burada CHP İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Menemen CHP İlçe Başkanı Kazım Hürol Taklak, örgüt olarak bütün hazırlıkları yaptıklarını hatırlatarak, adayların belirlenmesiyle birlikte var güçleriyle çalışmaya başlayacaklarını söyledi.

Avukat Aydın Özcan da, ilçe yöneticileri ve partililere projelerini anlattı ve makamda oturan değil İzmir’i karış karış gezen, halkın içinde, herkese dokunarak sorunları birlikte çözen bir belediye başkanı olacağını belirtti.

Aydın Özcan son durağı CHP Çiğli İlçe Başkanlığı oldu.

Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, demokrasinin yerelden başlaması gerektiğini belirterek,iİktidara giden yolun da yerelden geçtiğini belirterek, adayların belirlenmesi sürecinde örgütün sesine kulak verilmesinin başarı için önemli olduğunu söyledi.

Özcan da yaptığı konuşmada, Eskişehir, Aydın ve Burdur örneklerindeki CHP belediyeciliğini marka haline getirilerek bütün ülkeye yayılabileceğini ifade etti.

Yılmadan çalışarak partinin oylarını daha da yukarı taşımayı hedeflediğini açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan da, İzmir’e İzmirlilere hizmet için aday adayı olduğunu kaydetti.

ÖRGÜTLER ADAYLARIN BİR AN ÖNCE AÇIKLANMASINI İSTEDİ

Ziyaretlerde ortak vurgu adayların bir an önce açıklanması ve aday belirlenmesinde yerelin sesine, örgüte kulak verilmesi oldu.

Teşkilatların 31 Mart için çalışmaya hazır oldukları mesajının verildiği ziyaretlerde tek tek ilçelerin sorunları da dile getirildi.

İZMİR, UHA HABER

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir