Spor

Arsenal’in teknik direktörü Emery’den Özil’e destek: Ondan çok memnunum

Arsenal’in teknik direktörü Unai Emery, Almanya Milli Takımı’nı bırakma kararını alan Mesut Özil’e destek çıktı.

İngiliz ekibi Arsenal’in başına yeni geçen teknik adam Emery bugün yaptığı açıklamada ” Tüm oyunculara ve Mesut’a bizimle evlerindeymiş gibi, bir aile gibi hissetmeleri için yardım etmek istiyoruz” dedi.

‘ BURADAKİ HER OYUNCU MESUT’A SAYGU DUYUYOR’

Teknk adam “Biz her oyuncunun ailesiyiz. Onun her gün çalışması ve takım arkadaşları ile iyi anlaşması bizim için iyi. Ondan çok memnunum. Her oyuncuya bakıyorum ve bence  buradaki tüm oyuncular Mesut’a saygı duyuyor” ifadelerini kullandı.

‘EMİNİM BİZİMLE İYİ BİR SEZON GEÇİRECEK’

“Ona göre ulusal takım başka, biz başkayız” diyen Emely “Onun için normallik en iyisi ve eminim bizimle bu yıl iyi bir sezon geçirecek. Ben ona yardım etmek için buradayım. Kulüpteki herkes ona yardım etmek, burada iyi hissetmesi ve kalitesini göstermesi konusunda benimle aynı şekilde düşünüyor” ifadelerini kullandı.

Arsenal kalecisi Petr Cech de takım arkadaşlarının Özil’i destekleme isteğinde olduklarını vurgulayarak “Onunla Almanya Milli Takımı arasındaki olay Özil’in özel meselesi. O nedenle bu bizim için bir mesele değil. Başına gelenler talihsizlik. Ancak biz iyi hissetmesi, iyi idman yaparak bu sezon iyi hissetmesi için elimizden geleni yapacağız. Çünkü o bizim kilit rol oynayan oyuncularımızdan biri” dedi.

KAYNAK : SUPİTNİK, UHA HABER

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir