Türkiye

Arap Dünyasındaki İstikrarsızlığın Bölgesel ve Küresel Düzene Etkisi

UHA Haber / SETA bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından bugün saat 13.00’de İstanbul’da ‘Arap Dünyasındaki İstikrarsızlığın Bölgesel ve Küresel Düzene Etkisi‘ konulu panel gerçekleştirilecek

Panel: Arap Dünyasındaki İstikrarsızlığın Bölgesel ve Küresel Düzene Etkisi

SETA İstanbul bugün önemli bir etkinliğe ev sahipliğinde yapılacak panelde, eski Lübnan Başbakanı Fuad Siniora “The Effect of Instability in the Arab World on Regional and Global Stability” başlıklı bir konuşma yapacak.

SETA Dış Politika Direktörü Muhittin Ataman’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek etkinlikte Ortadoğu’da özellikle Arap Baharı sonrası yaşanan gelişmelerin bölgesel ve küresel etkileri masaya yatırılacak.

Panelde İngilizce-Türkçe simultane tercüme yapılacak.

Panel: Arap Dünyasındaki İstikrarsızlığın Bölgesel ve Küresel Düzene Etkisi


  • Tarih : 07/02/2019
  • Saat :13:30 : 14:30
  • Yer : SETA İstanbul
  • Bitiş  : 07/02/2019
  • Adres : Defterdar Mah. Savaklar Caddesi. No:41-43

  • Moderatör : Muhittin Ataman, SETA Dış Politika Direktörü
  • Konuşmacılar :Fuad Siniora, Eski Lübnan Başbakanı

İSTANBUL, UHA HABER

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir