Şehir Haberleri

Anneler ve kızları boyaküpüne düştü!

UHA Haber / Kocaeli’nin Gölçük ilçesinin Değirmendere’de semtinde faaliyet gösteren Boyaküpü Tasarım Atölyesi’nde bu hafta Anne -kız  Workshop çalışması yapıldı.

Yaklaşık iki kısa ay önce Değirmendere Yalı Mahallesi Dere Sokak’ta hizmete açılan Ressam  Ayşe Gül Akın, Ebru Ergüz ve Ayşegül Sözen hizmete açılan  Boyaküpü Tasarım Atölyesi, hafta sonları da değişerek   Anne kız  ve anne oğul  el sanatlarını içeren Workshop uygulamaları yoğun talep üzerine başladı.

PARMAK ISIRTTIRIYORLAR

Hafta içi ve hafta sonları aileler tarafından yoğun talep gören bu sanat çalışmalarında hafta sonunu değerlendirmek isteyen anne ve çocuklar yaptıkları çok güzel eserlerle parmak ısırttırıyor.

Hafta sonu tatilini güzel bir uğraşla zaman geçirmek isteyen çocuklar burada program dâhilinde  anahtarlık modelleri, çini seramik, ahşap boyama, tuvale resim yapma, akrilik tablo çalışması, taş boyama, biblo bebek boyama gibi değişik konseptlerde çalışmalar gerçekleştiriyorlar.

ESKİYEN NE VARSA YENİLENİYOR

Ayrıca bu güzel organizasyonda tüm malzemeler Boyaküpü Tasarım Atölyesi tarafından karşılanıyor. Öte yandan Boyaküpü Tasarım Atölyesi’nde; mutfak yenilemesinden, eldeki eskimiş, modası geçmiş tüm eşyalarında yenileme çalışması yapılarak modern hale getiriliyor.

Kurum, el becerilerinin geliştirildiği bu çalışmalara yoğun talep nedeniyle Workshop çalışmalarının uzun bir süre daha devam edeceğini duyurdu.

KOCAELİ, UHA HABER

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir