Türkiye

AK Parti 18. kuruluş yıl dönümüne hazırlanıyor

UHA HABER / AK Parti, 18. kuruluş yıl dönümü için görkemli bir törene hazırlanıyor. 23 Ağustos’ta kutlamanın yapılacağı ATO Congresium’a çok sayıda isim davet edildi, 18. yıl için özel marş hazırlandı.

Mustafa Kemal ATATÜRKAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü hazırlıklarıyla ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, yapılan hazırlıklarla ilgili açıklama yaptı. AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek törenin ATO Congresium’da yapılacağını belirten Ünal, 18. yıla özel marş hazırlandığını söyledi.

Ünal, törende ayrıca, AK Parti’nin tarihini anlatan, 2001’den bu yana tüm aktörlerin yer alacağı bir film gösterileceğini, bu filmin 18 yılın özeti olacağını ifade etti.

Törene, kurucu üyeler, bakanlar, önceki dönem ve mevcut milletvekilleri, MKYK üyeleri, Kadın Gençlik Kolları MKYK üyeleri, il başkanları ve belediye başkanları katılacak. 14 Ağustos 2001 doğumlu gençlerden seçilen 18 kişinin de katılacağı törende, davetliler, “kendisini aileden görenler” diye nitelendirildi.

ANKARA, TRT Haber, UHA HABER

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir