Spor

Ahmet Ağaoğlu TRT SPOR’a konuştu

UHA HABER / Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Sparta Prag ile olarak “Zor bir rakip ancak turu atlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Ağaoğlu, forvet transferini çarşamba ya da perşembe günü tamamlayacaklarını bildirirken, bu sezon artık başka oyuncu satmayacaklarını söyledi.

Genç ama çok kaliteli bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Ağaoğlu, şampiyonluk ile ilgili bir soruya ise “Bu sene olmzsa seneye şampiyon oluruz. Bizim asıl amacımız sürdürülebilir bir başarı, bu sebeple gençlere yatırım yapıyoruz” dedi.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı / TRABZON, TRT Spor

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir