Kültür-Sanat

‘Kıyı Ege ve Ege Tiyatrolar Birliği’nin 9. Tiyatro Buluşması Kuşadası’nda

‘Kıyı Ege ve Ege Tiyatrolar Birliği’nin ‘9. Tiyatro Buluşması’ etkinliği yarın Kuşadası’nda gerçekleşiyor.

Aslan AilemBu yıl 9. düzenlenen ‘Tiyatro Buluşması‘  bundan beş  yıl  önce kurulan ‘KIYI EGE ve EGE TİYATROLAR BİRLİĞİ‘ üyeleri tarafından düzenleniyor.

9. Tiyatro Buluşması‘ etkinliğinde,  Ege bölgesi ve Ege denizine kıyısı olan 55 tiyatro ekibi yönetmeni bir araya gelecek.

Görüntünün olası içeriği: yazı

9. Tiyatro Buluşması‘ 9-10 ve 11 Şubat tarihlerinde çeşitli etkinlikler de düzenlenecek.

10 Şubat günü sahnelenecek ücretsiz oyunlar dışında, ayrıca saat 16.00’da Erkan Yücel Sahnesi’nde ”Çocuk Oyunu Nasıl Yapılır?” konulu bir söyleyişi gerçekleştirilecek.

Tüm Kuşadası halkının davetli olduğu söyleyişi ve oyunlara davetli olup, Yard. Doç. Dr. Pedagog Rasim Aşın’ın da katılacağı söyleyişiye çocuklar, ebeveynler, okul idarecileri ve öğretmenler katılacak.

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir