Türkiye

Panel: Türk-Amerikan İlişkilerini Yeniden Tanımlamak

UHA HABER / Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından bugün saat 15.00’de Ankara’da ‘Türk-Amerikan İlişkilerini Yeniden Tanımlamak’ konusunda panel düzenledi.

Panelde, Trump-Erdoğan zirvesinin somut sonuçlarının diplomatik ve askeri ilişkilerin geleceği üzerindeki yansımaları masaya yatırılacak.

Halen uzlaşmazlık masasındaki konumunu koruyan S-400, Amerika’nın YPG/PKK’ya sunduğu destek ve FETÖ ile mücadele hususları panelin ana tartışma çerçevesini oluşturacak. Türk-Amerikan ilişkilerinin seyrini değerlendirilecek.

Panel: Türk-Amerikan İlişkilerini Yeniden Tanımlamak

Panel: Türk-Amerikan İlişkilerini Yeniden Tanımlamak


 • Tarih : 19/11/2019
 • Saat :15:00 : 17:00
 • Yer : SETA Ankara
 • Bitiş  : 19/11/2019
 • Adres : Nenehatun Cd. No:66 GOP/Çankaya/Ankara

 • Moderatör : Murat Yeşiltaş, SETA
 • Konuşmacılar :Çağrı Erhan, Altınbaş Üniversitesi

  Özden Zeynep Oktav, İstanbul Medeniyet Üniversitesi

  Kılıç Buğra Kanat, SETA D.C.

[UHA Haber Ajansı , 19 Kasım 2019]

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN
1974 yılında Kocaeli'nin Kartepe ilçesinin Eşme mahallesinde dünyaya geldi. Ilkokulu Eşme ilköğretim okulu; orta okulu izmit ortaokulu; lise öğrenimini Izmit Lisesinde tamamladı.Üniversiteyi Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler tanıtım ve reklamcılık bölümünden mezun oldu. Mustafa Salman; Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda 3 dönemdir yönetim kurulu üyesi ve Basın sözcülüğü görevini sürdürüyor. Aynı zamanda Éşmespor kulübü 2 ncı başkanı. Kartepe Galatasaraylılar derneği genel sekreteri olarak görev yapmakta olup; Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Uzun yıllar Türkiye Televizyon Muhabirleri Derneği yönetim kurulu üyesi ve genel sekreterlik ve Kocaelisporlular derneğinde yönetim kurulu üyeliği ve basın sözcüsü görevinde de bulundu. Sırasıyla Sabah gazetesi, ATV, SHOW TV; YAVUZ TV de uzun yıllar gazetecilik ve muhabirlik yapan Mustafa Salman; Uluslararası Haber ajansı genel yayın yönetmeni ve yayın kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Evli 2 çocuk babası olan Salman'ın; basın meslek hayatında birçok ödülü bulunmaktadır.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir