Şehir Haberleri

KOTO’da Başkan Bulut’a Kadın Girişimcilerden ziyaret

UHA HABER / Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, Dilek Çınar Başkanlığındaki Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu heyetini ağırladı.

KOTO Başkanı Necmi Bulut ile Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer ve Volkan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı’nında bulunduğu ziyarette Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dilek Çınar başkan yardımcıları Nurhayat Güldüren, Fatoş Durak, üyelerAyşe Hacet Aşar, Çiğdem İshakoğlu, Eda Efe, Ebru Cantekin, Esma Bektaş, Melike Andız Gürbüz, Nezehat Çini, Sevgi Çiler’den oluşan yönetimiyle birlikte yeni dönemde kente katma değer sağlayacak ve kadın girişimcileri geliştirecek projeler yapmak istediklerini belirtti.

Ziyarette Kocaeli Kadın Girişmciler Kurulunun kentimizdeki oda temsilcilerinden oluştuğunu belirten KOTO Başkanı Necmi Bulut, ‘ Kadın girişimcilerin önünü açacak çalışma ve projelerde iş birliği yapılabilir’ dedi.

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Dilek Çınar ziyaret sonuna Bulut’a Kandıra bezinden yapılmış işlemeli panoyu anı armağanı olarak takdim etti.

KOCAELİ, UHA HABER

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir