Magazin

UHA Haber / Oyuncu Nurseli İdiz’in babası ile büyük amcasının isimlerinin benzerliğinden dolayı karıştırılması sosyal medyada çok konuşuldu.

Nurseli İdiz’in babasının adının Faruk Nafiz Çamlıbel olduğunu duyanlar “Aaa o ünlü şair mi?” diye şaşırıyor. Ancak işin aslı öyle değil. İdiz’in babası, bir akademisyen. Ünlü şair ise İdiz’in büyük amcası olduğunu bir takipçisi tarafından açıklığa kavuştu.

GERÇEK ÖYLE DEĞİL AMA…
Nurseli İdiz’in babası, sosyal medyayı karıştırdı! Ünlü oyuncunun Faruk Nafiz Çamlıbel’in kızı olduğunu duyanlar “Nurseli İdiz’e saygımız daha da arttı” diye yorum yapmaya başladı. Gerçeği sosyal medyadan bir takipçisi açıkladı;

7 DİL BİLEN BİR BEYEFENDİ
“Nurseli İdiz’in babası ile ünlü şair Faruk Nafiz Çamlıbel aynı kişi değil. İdiz’in babası, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde hocaydı, yedi dil bilen janti bir beyefendiydi. Şair olan Faruk Nafiz Çamlıbel ise Nurseli İdiz’in büyük amcası.”

KAYNAK : Sabah

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir