(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Pakistan Genelkurmay Başkanı: Ulus olarak sırtımızdan vurulmuş gibi hissettik

ABD Merkez Komuta Şefi General Vogel, Pakistan Genelkurmay Başkanı Bajva ile yaptığı görüşmede, Washington’un Pakistan içerisinde tek taraflı bir aksiyon içerisinde bulunmayacağını açıkladı. Buna karşılık Bajva, ulus olarak ihanete uğradıklarını hissettiklerini söyledi. ABD Merkez Komuta Şefi General Joseph Vogel’in Pakistan’a yönelik olarak, “Artık ülke içerisinde tek taraflı aktivitelerin içerisinde olmayacağız” sözü üzerinde Reuters’a konuşan Pakistan […]

Pakistan Genelkurmay Başkanı: Ulus olarak sırtımızdan vurulmuş gibi hissettik
13 Ocak 2018 - 0:41 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

ABD Merkez Komuta Şefi General Vogel, Pakistan Genelkurmay Başkanı Bajva ile yaptığı görüşmede, Washington’un Pakistan içerisinde tek taraflı bir aksiyon içerisinde bulunmayacağını açıkladı. Buna karşılık Bajva, ulus olarak ihanete uğradıklarını hissettiklerini söyledi.

ABD Merkez Komuta Şefi General Joseph Vogel’in Pakistan’a yönelik olarak, “Artık ülke içerisinde tek taraflı aktivitelerin içerisinde olmayacağız” sözü üzerinde Reuters’a konuşan Pakistan Genelkurmay Başkanı Qamar Javed Bajva, “Ulus olarak sırtımızdan vurulmuş gibi hissettik.” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump da daha önce, “Büyük miktarlardaki finansal yardıma karşılık olarak, Washington bugüne kadar Pakistan’dan yalan ve üçkağıtçılıktan başka bir şey almadı.” demişti.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER