(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

CHP’de isyan başladı : Partiden kovun !

FETÖ üyeliği ve yolsuzluktan görevden uzaklaştırılan Hazinedar, CHP’yi karıştırdı… FETÖ üyeliği ve yolsuzluktan görevden uzaklaştırılan Hazinedar, CHP’yi karıştırdı. Bazı partililer Kılıçdaroğlu’nun sahip çıktığı Haznedar’ın partiden atılmasını istedi. KULAĞINDAN TUTUP ATMALIYIZ CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın FETÖ üyeliği ve yolsuzluktan görevden uzaklaştırılması partiyi karıştırdı. HERKES ÇARK ETMİŞTİ  Güneş’in haberine göre: Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Bir kuruş […]

CHP’de isyan başladı : Partiden kovun !
12 Ocak 2018 - 1:14 'de eklendi ve 108 kez görüntülendi.

FETÖ üyeliği ve yolsuzluktan görevden uzaklaştırılan Hazinedar, CHP’yi karıştırdı…

FETÖ üyeliği ve yolsuzluktan görevden uzaklaştırılan Hazinedar, CHP’yi karıştırdı. Bazı partililer Kılıçdaroğlu’nun sahip çıktığı Haznedar’ın partiden atılmasını istedi.

Pelin Çift İle Gündem ÖtesiKULAĞINDAN TUTUP ATMALIYIZ
CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın FETÖ üyeliği ve yolsuzluktan görevden uzaklaştırılması partiyi karıştırdı.
HERKES ÇARK ETMİŞTİ 
Güneş’in haberine göre: Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Bir kuruş FETÖ’ye para  aktarıldıysa belediye başkanını gelir önce ben görevden alırım” sözleriyle Hazinedar’ı savunmuştu. Ataşehir ve Beşiktaş belediye başkanlarının yolsuzluklarını ilk gündeme taşıyan isimlerden olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu ile Milletvekili Barış Yarkadaş da suçladıkları başkanlar görevden alınınca çark etmişlerdi.
ÇOK SERT KONUŞTU 
CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı ise İngiltere’de katıldığı bir toplantıda, Hazinedar’a sert tepki gösterdi. Atıcı, “Nasıl ki İSKİ skandalında Ergun Göknel’in kulağından tutmuşsak, şimdi de usulsüzlük yapanları kapının önüne koyma kararlılığını sürdürmeliyiz. Topyekun mücadele ederek bu zihniyetten kurtulmamız gerekiyor” dedi.

trt.tv

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER