(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

‘Alo Evlat Hattı Ekibi’ nden sıcak dokunuş

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, engelli oğlu ve kızı ile yaşayan Hatice Yılmaz (80)’ın evinin tadilatını yaptı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, iyi günde, kötü günde hemşehrilerinin yanında olmaya özen gösteriyor. Özellikle ilçe sınırların yaşayan, dar gelirli vatandaşların sorunlarının çözümünde azami özen gösterilmesini sağlayan Başkan Üzülmez’indesteğiyle ihtiyaçlar tarafından en ince ayrıntısına kadar Alo […]

‘Alo Evlat Hattı Ekibi’ nden sıcak dokunuş
11 Ocak 2018 - 4:42 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, engelli oğlu ve kızı ile yaşayan Hatice Yılmaz (80)’ın evinin tadilatını yaptı.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, iyi günde, kötü günde hemşehrilerinin yanında olmaya özen gösteriyor. Özellikle ilçe sınırların yaşayan, dar gelirli vatandaşların sorunlarının çözümünde azami özen gösterilmesini sağlayan Başkan Üzülmez’indesteğiyle ihtiyaçlar tarafından en ince ayrıntısına kadar Alo Evlat Hattı ekibi tarafından yerine getiriliyor.

GEREKENLER YAPILDI

Kartepe Rahmiye Mahallesi’nde ikamet eden yüzde 80 engelli oğlu ve kızı ile zor koşullarda yaşayan, eşi vefat eden Hatice Yılmaz’ın talebini Kartepe Belediyesi yerine getirdi.

Yılmaz tarafından Kartepe Belediyesi’ne yapılan başvuru sonrasında harekete geçen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri inceleme sonrasında ihtiyaçları belirledi.

Ekipler tarafından Yılmaz’ın evinde akıtan çatı hemen açılarak yenilendi. Ardından ahşap olan eskimiş pencereleri plastik doğrama ile değiştirdi. Evin dış cephesi de sıvanarak boyanması ile aileye teslim edildi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Göreve geldiğimiz günden itibaren hemşehrilerimizin iyi gününde kötü gününde olmaya gayret gösterdik. Özellikle kimi kimsesi kalmamış hemşehrilerimizin kardeşi, abisi evladı olmaya çalışıyoruz. Bu düşüncemizden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz. Ödüllü Projemiz Alo Evlat Hattı ekibimiz ilçemizde ki zor durumda olan herkese ulaşmaktadır. Hemşehrilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

KOCAELİ, UHA HABER

trt.tv

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER