(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

SETA’dan, ‘Eğitim Lideri Olarak Öğretmenler’ konulu panel

Türkiye’nin saygın, bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu SETA, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından ‘Eğitim Lideri Olarak Öğretmenler’ konulu panel gerçekleştirilecek. SETA’dan panelle ilgili verilen bilgi şöyle : “Toplumun beklentileriyle birlikte bu toplumun bir bireyi olarak hayatta kalabilmek için gerekli beceriler de değişmektedir. Gerek yaşam ve meslek gerekse öğrenme becerileri anlamında toplumun beklentileri farklılaşmıştır. […]

SETA’dan, ‘Eğitim Lideri Olarak Öğretmenler’ konulu panel
22 Kasım 2017 - 12:48 'de eklendi ve 137 kez görüntülendi.

Türkiye’nin saygın, bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu SETA, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından ‘Eğitim Lideri Olarak Öğretmenler’ konulu panel gerçekleştirilecek.

SETA’dan panelle ilgili verilen bilgi şöyle :

“Toplumun beklentileriyle birlikte bu toplumun bir bireyi olarak hayatta kalabilmek için gerekli beceriler de değişmektedir. Gerek yaşam ve meslek gerekse öğrenme becerileri anlamında toplumun beklentileri farklılaşmıştır. Öğrencilerin bu becerileri etkin şekilde edinmesini sağlayacak en önemli faktörlerden birisi de hiç şüphesiz öğretmenlerdir. Eğitim süreçlerinin çatı aktörlerinden olan öğretmenler mesleki yaşamlarında öğrencilere eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra yaşamsal becerilerin kazandırılması, ilgi ve yeteneklerinin keşfedilmesi, kültür ve sanata ilgi duyarak milli kimliğin kazandırılması için öğrencileri destekleyecek eğitim liderleridir”.

Panel: Eğitim Lideri Olarak Öğretmenler


  • Tarih : 23/11/2017
  • Saat :14:00 : 16:00
  • Yer : ANKARA
  • Bitiş  : 23/11/2017
  • Adres :

  • Moderatör : Atilla Arkan, SETA
  • Konuşmacılar :İsmet Berkan, GazeteciLatif Selvi, Eğitim-Bir-SenMahmut Bıyıklı, Türkiye Yazarlar Birliği

    Mustafa Öztürk, Erciyes Üniversitesi

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER