(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Pastırma yazı bitti, kar geliyor

Mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıkları Pazar gününden itibaren yerini soğuk ve yağışlı havaya bırakacak. Meteoroloji’den alınan son tahminlere göre, mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının Pazar gününden itibaren yeni yağışlı sistem ile birlikte önümüzdeki hafta boyunca kademeli olarak hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor. İstanbul’da bugünden itibaren […]

Pastırma yazı bitti, kar geliyor
19 Kasım 2017 - 19:41 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

Mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıkları Pazar gününden itibaren yerini soğuk ve yağışlı havaya bırakacak.

Meteoroloji’den alınan son tahminlere göre, mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının Pazar gününden itibaren yeni yağışlı sistem ile birlikte önümüzdeki hafta boyunca kademeli olarak hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor.

İstanbul’da bugünden itibaren hava sıcaklıklarının kademeli olarak düşmesi bekleniyor. Yurdun çeşitli kesimlerinde görülecek kar yağışı ise Marmara Bölgesi’nde salı gününden itibaren Balkanlar’dan giriş yapacak.

Hafta sonu Doğu ve Batı bölgelerde görülecek yağışlı sistem Pazartesi günü yurdun tamamını etkisi altına alacak. Salı ve Çarşamba gecesi İstanbul’un yüksek kesimlerinde mevsimin ilk kar yağışının görülebileceği belirtilirken şehir merkezinde yağmurlu bir havanın etkili olacağı belirtiliyor.

TRT Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER