(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Yılın en iyi Ekonomi programı belli oldu

“KKTC-Türkiye Yılın En İyileri” ödülleri töreni Sarıyer Belediyesi’nin katkılarıyla TİM Maslak Show Center’da düzenlendi. Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen “KKTC-Türkiye Yılın En İyileri” ödülleri sahiplerini buldu. KKTC ve Türkiye’nin İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. ‘Yılın En İyi Ekonomi Programı’ ödülünü, TRT Haber’de hafta içi her […]

Yılın en iyi Ekonomi programı belli oldu
15 Kasım 2017 - 5:56 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

“KKTC-Türkiye Yılın En İyileri” ödülleri töreni Sarıyer Belediyesi’nin katkılarıyla TİM Maslak Show Center’da düzenlendi.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen “KKTC-Türkiye Yılın En İyileri” ödülleri sahiplerini buldu.

KKTC ve Türkiye’nin İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi.

‘Yılın En İyi Ekonomi Programı’ ödülünü, TRT Haber’de hafta içi her gün 09.15’de ekrana gelen “Elif Saygılıer’le Ekonomi 7/24” programı aldı.

“Yılın En İyi Ekonomi Programı” ödülüne layık görülen “Ekonomi 7/24” programının yapımcısı ve sunucusu Elif Saygılıer, “TRT ailesi olarak buradayız, bu ödülü kazanmak bizi mutlu etti. Bizi ödüle layık gören herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER