(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Vasfi Aşçi’dan bir başarı daha

Tekirdağ/Çerkezköy’de 09-12 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenen ‘Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’ sona erdi. Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate şampiyonası’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor kulübü de katıldı.   Şampiyonada Kocaeli’ni Kararate Antrenörü olan Karate Milli Hakemi ve sporcularından Vasfi Aşçı hakem görevi olmadığından sporcu olarak  iştirak etti. Vasfi Aşçı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kâğıtspor Kulübü adına […]

Vasfi Aşçi’dan bir başarı daha
13 Kasım 2017 - 12:24 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.

Tekirdağ/Çerkezköy’de 09-12 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenen ‘Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’ sona erdi.

Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate şampiyonası’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor kulübü de katıldı.

 

Şampiyonada Kocaeli’ni Kararate Antrenörü olan Karate Milli Hakemi ve sporcularından Vasfi Aşçı hakem görevi olmadığından sporcu olarak  iştirak etti.

Vasfi Aşçı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kâğıtspor Kulübü adına katıldığı ‘Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate şampiyonası’nda kolundaki sakatlığa rağmen başarılı performans sergileyerek ferdi ve takım halinde yapılan bu  şampiyonada Türkiye üçüncüsü oldu.

‘Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate şampiyonası’nın Türkiye üçüncüsü Vasfi Aşçı

‘Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate şampiyonası’nda Vasfi Aşçı, sakat çıktığı maçta iki madalya ve bir kupa kazanarak kürsüye çıktı.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı ve (TÜHA) Türkuaz Haber Ajansı olarak, başarılı sporcumuz Vasfi Aşçı’yı başarısından dolayı bir kez daha tebrik ediyoruz.

TEKİRDAĞ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER