(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

KSMMMO stajyerlerle buluştu

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, dün Otel Asya’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda odaya bağlı çalışan stajyerler ile bir araya geldi. Otel Asya’da gerçekleştirilen kahvaltı yemeği aile ortamında geçti Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Otel Asya’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda odaya bağlı çalışan stajyerlerle buluştu. KSMMO Başkanı Fikret Gökmen kahvaltı programı boyunca stajyer […]

KSMMMO stajyerlerle buluştu
12 Kasım 2017 - 13:52 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, dün Otel Asya’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda odaya bağlı çalışan stajyerler ile bir araya geldi.

Otel Asya’da gerçekleştirilen kahvaltı yemeği aile ortamında geçti

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Otel Asya’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda odaya bağlı çalışan stajyerlerle buluştu.

KSMMO Başkanı Fikret Gökmen kahvaltı programı boyunca stajyer öğrenciler ile yakından ilgilendi ve meslekle ilgili tavsiyelerde bulundu

Aile samimiyetinde gerçekleştirilen Pazar kahvaltısına KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci, Oda Sekreteri Cengiz Tosun ve çok sayıda yönetim kurulu üyesinin yanı sıramali müşavir stajyerleri katılım gösterdi.

Programda konuşan Başkanı Fikret Gökmen, “Bu kahvaltı organizasyonunu bir fırsat olarak görüyoruz ve bugün sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri gerçekten geleceğimiz olarak görüyoruz ve önemsiyoruz” dedi.

KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen

BU YIL ÜÇÜNCÜSÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen,“Değerli meslektaşlarım ve mesleğimizin geleceği stajyer kardeşlerim geleneksel olarak getirdiğimiz ve bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz kahvaltı organizasyonumuza hepiniz hoş geldiniz. Bu ve bunun gibi organizasyonları bir fırsat olarak görüyoruz ve sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri gerçekten geleceğimiz olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Genç stajyerler KSSMMO tarafından gerçekleştirilen kahvaltı programında bir arada

GÖKMEN “SİZİN İÇİN KURSLAR AÇIYORUZ”
Sözlerine devam eden Gökmen, “Sizleri mesleğe bir an önce katabilmenin gayreti içerisindeyiz. Oda olarak sizlerin eğitimi için çok faydalı olacağını düşündüğümüz kursları sizin için açıyoruz ve bu kurslara olan ilgiden de oldukça memnunuz. Mümkün olduğunca kısa sürede mesleğe katılmanız için gayret gösteriyoruz. İnşallah önünüzde ki sınavlarda başarılı olacaksınız. Artık bundan sonraki süreçte çok çalışmanız gerekiyor. Hedef kısmetse en yakın zamanda diplomanızı almak olmalı” şeklinde konuştu.

 KOCAELİ,  UHA Haber

HABER : Hilal Güdücü SUNGAR

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER