(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

TEMA Vakfı’nın kuruluşunun 25. yıl kahvaltısı

TEMA Vakfı’nın kuruluşunun 25. yıl etkinlikleri devam ediyor. Kaytazdere Sahilinde Denizyıldızı Kafe’de düzenlenen geniş katılımlı kahvaltıda vakfın 25. yılı kutlandı. TEMA Yalova İl Temsilcisi Faruk Tezcan yaptıoğı konuşmada, “Kurucularımızdan Hayrettin Karaca’nın deyişiyle TEMA bir halk hareketidir. 650 bin olan gönüllü sayımız her geçen gün artıyor” dedi. TEMA Kaytazdere yeni sorumlusu Özlem Akman TEMA Kaytazdere yeni […]

TEMA Vakfı’nın kuruluşunun 25. yıl kahvaltısı
07 Kasım 2017 - 12:05 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

TEMA Vakfı’nın kuruluşunun 25. yıl etkinlikleri devam ediyor. Kaytazdere Sahilinde Denizyıldızı Kafe’de düzenlenen geniş katılımlı kahvaltıda vakfın 25. yılı kutlandı.

TEMA Yalova İl Temsilcisi Faruk Tezcan yaptıoğı konuşmada, “Kurucularımızdan Hayrettin Karaca’nın deyişiyle TEMA bir halk hareketidir. 650 bin olan gönüllü sayımız her geçen gün artıyor” dedi.

TEMA Kaytazdere yeni sorumlusu Özlem Akman

TEMA Kaytazdere yeni sorumlusu Özlem Akman’ın güzel ev sahipliği ile gerçekleşen kahvaltıda ressam şair İhsan Arıkan dua eden ağaç tablosunun hikayesini anlattı ve şiirini okudu.

Yalova Musiki Derneği Başkanı Faruk Ömer Öskan derneğinden toplu katılım gönüllü formlarını teslim etti. Musiki Derneğinin mini konseri de kahvaltıya ayrı bir hava kattı.

Çevre gezileri yapıldı. Fidan yetiştiricisi Mehmet Emin Çankaya herkese aşılı bir dut fidanı hediye etti. Subaşındaki göç müzesi ziyaretiyle program sona erdi. Logosunda zeytin yaprağı olan çevreci Kaytazdere Belediyesi ulaşım konusunda destek verdi.

Zeytinlik alanların korunmasına verdiği destekten dolayı Başkan Ali Kangal Tema gönüllülerinin taktirini kazandı.

YALOVA, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER