(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Pirelli Kalite Haftasında Cüneyt Çakır Çoskusu

  Türkiyenin Dünya Futbolundaki en önemli İsmi FİFA Kokartlı Milli Hakem Cüney Çakır’ın katılımı her yıl geleneksel olarak tüm dünyadaki Pirelli fabrikaları ile eşzamanlı kutlanan Pirelli Kalite Haftasına damgasını vurdu. Türkiye Futbol Federasyonu MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Başkan Vekili Bedri Dölkeleş’le gelen FİFA Kokartlı Milli Hakeme Pirelli İzmit Fabrikası Çalışanların büyük ilgi gösterirken, tezahüratlarıyla salonu […]

Pirelli Kalite Haftasında Cüneyt Çakır Çoskusu
07 Kasım 2017 - 10:49 'de eklendi ve 263 kez görüntülendi.

 

Türkiyenin Dünya Futbolundaki en önemli İsmi FİFA Kokartlı Milli Hakem Cüney Çakır’ın katılımı her yıl geleneksel olarak tüm dünyadaki Pirelli fabrikaları ile eşzamanlı kutlanan Pirelli Kalite Haftasına damgasını vurdu.

Türkiye Futbol Federasyonu MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Başkan Vekili Bedri Dölkeleş’le gelen FİFA Kokartlı Milli Hakeme Pirelli İzmit Fabrikası Çalışanların büyük ilgi gösterirken, tezahüratlarıyla salonu inlettiler.

Fabrika Sosyal Tesislerinde gerçekleşen törende Türkiye Pirelli Fabrika Direktörü Müdürü Hakan Yalnız ve Kalite Direktörü Alper Erkal, Prometeon Türkiye Endüstriyel ve Ticari Lastikler CEO’su Alp Günvaran ile Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan konuşmalarıyla kalitenin önemini vurguladılar.

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ‘Türk Hakemliğinin gelişmesi için VAR-Video destekli Hakemlik uygulaması, Profesyonel Hakemliği getirdik. Hedefimiz kaliteli futbol için kaliteli Hakem yönetimini geliştirmektir’ dedi.

Türk Hakemliğini dünya futbolu önündeki en önemli ismi olan FİFA Kokartlı Milli Hakem Cüneyt Çakır, ‘ Sizler makine başında nasıl daha kaliteli lastik yapabilmek için ter döküyorsanız bende binlerce seyirci önünde sizin gözlerinizde gördüğüm heyecanla ve dualarınızla görev yapıyorum’ dedi.

Pirelli Kalite Haftasına Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu’na ’Yılın Spor Adamı’ Plaketini Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan takdim etti.

Ülkemizin gururu FİFA Kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır’a ‘Yılın Futbol Hakemi’ plaketini Prometeon Türkiye CEO’su Alp Günvaran verdi.

MHK Başkanvekili Bedri Dölkeleş’e de ‘Yılın Spor Hizmet Adamı’ Plaketini Türkiye Pirelli Fabrika Direktörü Müdürü Hakan Yalnız Pirelli çalışanlarının alkışları arasında takdim etti.

Üretimde yaşamda sporda kalite temasının işlendiği Pirelli Kalite Haftası açılış ve ödül törenine katılan FIFA kokartlı Milli Hakemimiz Cüneyt Çakır’la Pirelli Çalışanları büyük ilgi gösterirken bol bol da özçekim yaptılar

KOCAELİ, UHA Haber

 

 

 

 

Haber : Mustafa SALMAN

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER