(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Skandal sözler! HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay askerlerimizle teröristleri bir tuttu

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay’dan skandal ifadeler! Kemalbay, Vatanı için mücadele eden kahraman askerlerimizle bölücü teröristleri bir tutarak ‘ İster asker postalı giysin ister mekap giysin biz çocuklarımızı bu militarizmden ve çatışma ortamından uzaklaştırmanın yoluna bakmamız gerekiyor’ dedi. Kemalbay, DBP Diyarbakır İl Başkanlığı binasında düzenlenen partisinin il kongresinde yaptığı konuşmada, birlikte özgür ve kardeşçe […]

Skandal sözler! HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay askerlerimizle teröristleri bir tuttu
06 Kasım 2017 - 1:02 'de eklendi ve 148 kez görüntülendi.

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay’dan skandal ifadeler! Kemalbay, Vatanı için mücadele eden kahraman askerlerimizle bölücü teröristleri bir tutarak ‘ İster asker postalı giysin ister mekap giysin biz çocuklarımızı bu militarizmden ve çatışma ortamından uzaklaştırmanın yoluna bakmamız gerekiyor’ dedi.

Kemalbay, DBP Diyarbakır İl Başkanlığı binasında düzenlenen partisinin il kongresinde yaptığı konuşmada, birlikte özgür ve kardeşçe yaşam hedefi için umutlarını hiç kaybetmeden mücadele ettiklerini savundu.

ASKERLERİMİZLE BÖLÜCÜ TERÖRİSTLERİ BİR TUTTU

Kemalbay, 2013-2015 yılları arasında barış ve huzurun sağladığını işaret ederek, “Bugün bu coğrafyada yaşayan halklarımızın çocukları ölüyor. İster asker postalı giysin ister mekap giysin biz çocuklarımızı bu militarizmden ve çatışma ortamından uzaklaştırmanın yoluna bakmamız gerekiyor. Bütün annelerin gözyaşı değerli. Bütün anneler, gençler ve çocuklarımızın tamamı için ‘barış’ diyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER