(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Komutanlar, Şemdinli’de 8 şehidin verildiği bölgeyi inceledi

Genelkurmay Başkanı Akar ve kuvvet komutanları, Şemdinli’de teröristlerin saldırısında 8 şehidin verildiği bölgede incelemelerde bulundu. Elazığ ve Tunceli’deki birliklerde denetleme ve incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar bugün Hakkari’ye gitti. Orgeneral Akar’a, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz de eşlik etti. […]

Komutanlar, Şemdinli’de 8 şehidin verildiği bölgeyi inceledi
05 Kasım 2017 - 0:25 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Genelkurmay Başkanı Akar ve kuvvet komutanları, Şemdinli’de teröristlerin saldırısında 8 şehidin verildiği bölgede incelemelerde bulundu.

Elazığ ve Tunceli’deki birliklerde denetleme ve incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar bugün Hakkari’ye gitti.

Orgeneral Akar’a, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz de eşlik etti.

Orgeneral Akar ve beraberindeki heyet, ardından Şemdinli ilçesi kırsalında 6 asker ve 2 güvenlik korucusunun şehit olduğu bölgede incelemelerde bulundu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, daha sonra şehit askerlerin görev yaptığı Büyüktepe Hudut Karakolu’nu ziyaret etti.

Komutanlar ayrıca Toklu köyüne giderek, şehit olan 2 güvenlik korucusunun aileleri ve köy halkına taziye ziyaretinde bulundu.

Kaynak: TRT Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER