(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Org. Akar: Vatandaşımız huzur içinde hayatını sürdürecek

Tunceli’de incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Akar, “Güzel gelişmeler oluyor. Vatandaşlarımız huzur içinde, güven içinde hayatını sürdürecek.” dedi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Tunceli’ye geldi. Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığını ziyaret eden Orgeneral Akar, Komutan Vekili […]

Org. Akar: Vatandaşımız huzur içinde hayatını sürdürecek
04 Kasım 2017 - 2:56 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Tunceli’de incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Akar, “Güzel gelişmeler oluyor. Vatandaşlarımız huzur içinde, güven içinde hayatını sürdürecek.” dedi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Tunceli’ye geldi.

Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığını ziyaret eden Orgeneral Akar, Komutan Vekili Tuğgeneral Vedat Çolak’tan bilgi aldı.

Ardından valiliğe geçen Orgeneral Akar, bölgede devam operasyonlar hakkında Vali Tuncay Sonel ile bir süre görüştü.

Orgeneral Akar, valilik çıkışında, bir gazetecinin sorusu üzerine “Güzel gelişmeler oluyor. Vatandaşlarımız huzur içinde, güven içinde hayatını sürdürecek. Sayın Valimiz Sonel, zaten burada büyük gayret içinde. Asker, sivil hep beraber, omuz omuza büyük çalışmalar yapıyorlar. İnşallah her şey daha güzel olacak.” dedi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER