(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

KSMMMO, İİBF DekanınıZiyaret Etti

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selman Aziz Erden’i ziyaret etti. Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası (KSMMMO) Oda Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci Güngör, Oda Sekreteri Cengiz Tosun, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selman Aziz Erden’i makamında […]

KSMMMO, İİBF DekanınıZiyaret Etti
04 Kasım 2017 - 1:47 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selman Aziz Erden’i ziyaret etti.

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası (KSMMMO) Oda Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci Güngör, Oda Sekreteri Cengiz Tosun, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selman Aziz Erden’i makamında ziyaret etti.

Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette, odalar ile üniversitelerin birlikte çalışmasının önem vurgulanırken, meslek mensuplarının değişen ve gelişen dünyada eğitimin yerinin ne kadar büyük olduğunun altı çizildi.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER