(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Başbakan Yıldırım’dan TEOG açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, TEOG’un yerine geçecek sistemle ilgili çalışmaların bittiğini ve sistemin 1-2 gün içinde açıklanacağını söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Üniversitesi 2017-2018 akademik yıl açılışı ve fahri doktora tevcih töreninde konuştu. TEOG’un yerine geçecek sistemle ilgili açıklamalarda bulunan Yıldırım, şunları kaydetti: ”Bu seneden itibaren inşallah uygulayacağız. Bunun son şekli verildi. Milli Eğitim Bakanlığımız, uzmanlar, […]

Başbakan Yıldırım’dan TEOG açıklaması
04 Kasım 2017 - 3:01 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım, TEOG’un yerine geçecek sistemle ilgili çalışmaların bittiğini ve sistemin 1-2 gün içinde açıklanacağını söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Üniversitesi 2017-2018 akademik yıl açılışı ve fahri doktora tevcih töreninde konuştu.

TEOG’un yerine geçecek sistemle ilgili açıklamalarda bulunan Yıldırım, şunları kaydetti:

”Bu seneden itibaren inşallah uygulayacağız. Bunun son şekli verildi. Milli Eğitim Bakanlığımız, uzmanlar, hocalarımızın görüşleri, toplumdaki ilgili STK’ların görüşleri dikkate alınarak bir çerçeve çizildi. Çok yakın zamanda, bir iki gün içerisinde Milli Eğitim Bakanımız kamuoyuyla, velilerle, vatandaşlarla paylaşacak. Bu açıklandıktan sonra kamuoyundan gelecek öneriler, destekler veya eleştiriler olabilir. Bütün bunları da dikkate alarak uygulamanın son şeklini vermiş olacağız.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER