(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

MHP Genel Başkanı Bahçeli,’Terörle mücadelede ön şartsız hükümetin destekçisiyiz’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari’deki terör saldırısıyla ilgili sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklamalarda bulundu. MHP Lideri Bahçeli, Hakkari Şemdinli’de şehit düşen Mehmetçiklere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Teröristlerin döktükleri kanda çırpına çırpına boğulacaklarını söyleyen Devlet Bahçeli, ”Türkiye muktedirdir, Türk milleti kudretlidir, hıyanete göz açtırılmayacaktır” dedi. Devlet Bahçeli, hükümetin terörle mücadelede gösterdiği kararlı ve […]

MHP Genel Başkanı Bahçeli,’Terörle mücadelede ön şartsız hükümetin destekçisiyiz’
02 Kasım 2017 - 20:17 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari’deki terör saldırısıyla ilgili sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklamalarda bulundu.

MHP Lideri Bahçeli, Hakkari Şemdinli’de şehit düşen Mehmetçiklere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Teröristlerin döktükleri kanda çırpına çırpına boğulacaklarını söyleyen Devlet Bahçeli, ”Türkiye muktedirdir, Türk milleti kudretlidir, hıyanete göz açtırılmayacaktır” dedi.

Devlet Bahçeli, hükümetin terörle mücadelede gösterdiği kararlı ve korkusuz mücadeleyi tavizsiz sürdürmesi en samimi ve içten dileği olduğunu belirtti.

Türk milleti iman ve iradesiyle, ihanetin belini kıracağını da kaydeden Devlet Bahçeli, terörle mücadelede ön şartsız milletin yanında, devletin arkasında, hükümetin destekçisi olduklarını bir kez daha yineledi.

Kaynak: TRT Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER