(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

İbn-i Sina Hastanesi’nde tedavisi süren Baykal’ın yaşamsal bulgularının normal ve kontrol altında, bilincinin ise kapalı olduğu bildirildi. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi yetkililerince yapılan yazılı bilgilendirmeye göre, bilinci kapalı olan Baykal’ın uyutulma ve beyin dinlendirme işlemi devam ediyor. Yaşamsal bulguları normal ve kontrol altında olan Baykal, bugün ve yarın akşama kadar kesintisiz uyutulacak. Böylece muayene […]

Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama
25 Ekim 2017 - 2:50 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.

İbn-i Sina Hastanesi’nde tedavisi süren Baykal’ın yaşamsal bulgularının normal ve kontrol altında, bilincinin ise kapalı olduğu bildirildi.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi yetkililerince yapılan yazılı bilgilendirmeye göre, bilinci kapalı olan Baykal’ın uyutulma ve beyin dinlendirme işlemi devam ediyor.

Yaşamsal bulguları normal ve kontrol altında olan Baykal, bugün ve yarın akşama kadar kesintisiz uyutulacak. Böylece muayene ve tetkik nedeniyle Baykal’ın sık sık uyandırılmasının yaratabileceği travma önlenecek.

Bulgular yarın saat 17.00’de yapılması planlanan değerlendirme toplantısının ardından saat 18.00 civarında sözlü olarak kamuoyuyla paylaşılacak.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER