(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

TEMA Vakfı Yalova Gönüllüleri’ kahvaltıda buluştu

‘Tema Vakfı Yalova Gönüllüleri’ yeni çalışma dönemini Yalova’da biraraya gelerek kahvaltılı bir toplantıyla başlattı. Tema Vakfı Yalova İl Temsilcisi Faruk Tezcan, Aylık kahvaltılarını geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sürdüreceklerini söyledi. Çiftlikköy’de Engelsiz Kafe’de gerçekleştirdikleri kahvaltılı sohbet toplantısında, Yalova Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Fahri Apaydın, yok edilen tarım topraklarının kurtarılmasıyla ilgili proje çalışması hakkında […]

TEMA Vakfı Yalova Gönüllüleri’  kahvaltıda buluştu
03 Ekim 2017 - 22:11 'de eklendi ve 133 kez görüntülendi.

‘Tema Vakfı Yalova Gönüllüleri’ yeni çalışma dönemini Yalova’da biraraya gelerek kahvaltılı bir toplantıyla başlattı.

Tema Vakfı Yalova İl Temsilcisi Faruk Tezcan, Aylık kahvaltılarını geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sürdüreceklerini söyledi.

Çiftlikköy’de Engelsiz Kafe’de gerçekleştirdikleri kahvaltılı sohbet toplantısında, Yalova Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Fahri Apaydın, yok edilen tarım topraklarının kurtarılmasıyla ilgili proje çalışması hakkında bilgiler aktardı.

Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Savaş

Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Savaş da yaptığı konuşmada, organ bağışı ve kök hücre nakli konularında  ayrıntılı bilgiler sundu ve  etkinliğe katılanlara teşekkür ettiğini söyledi.

Tema Vakfı Yalova İl Temsilcisi Faruk Tezcan, 20017-2018 yeni eğitim ve öğretim yılında yönetici, öğretmen ve öğrencilere başarılı bir çalışma dönemi dilediklerini belirtti.

Faruk Tezcan “Geçmiş yıllarda olduğu gibi okullarımızda istek olduğu ölçüde çevre bilincini arttırma eğitim programlarını devam ettireceğiz. Bu konuda Milli Eğitim Bakanlığı ile TEMA Vakfı arasında yapılan işbirliği protokolu çerçevesinde çalışıyoruz.Okullarımızdan talepleri almaya devam ediyoruz” dedi.

YALOVA, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER