(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Ukrayna’ya turistlerin ilgisi artıyor: İşte son veriler

    Ukrayna’ya gelen turist sayısı artmaya devam ediyor. (UHA) Uluslararası Haber Ajansı KİEV Muhabiri Celal KILIÇ‘ın, Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakanlığı’na dayanan haberine göre, 2017 yılının ilk yarısında Ukrayna’yı ziyaret eden turist sayısı geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 8,7 artarak 6,3 milyon kişiye yükseldi. Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü, turizm dışında iş, eğitim, […]

Ukrayna’ya turistlerin ilgisi artıyor: İşte son veriler
17 Eylül 2017 - 4:44 'de eklendi ve 104 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Ukrayna’ya gelen turist sayısı artmaya devam ediyor.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı KİEV Muhabiri Celal KILIÇ‘ın, Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakanlığı’na dayanan haberine göre, 2017 yılının ilk yarısında Ukrayna’yı ziyaret eden turist sayısı geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 8,7 artarak 6,3 milyon kişiye yükseldi.

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü, turizm dışında iş, eğitim, kültürel ve sportif faaliyetler, transit geçiş ve diğer amaçlarla yabancı ülkelere giden kişileri de turist kategorisinde sınıflandırıyor.

Ukrayna’ya turistlerin ilgisi artıyor: İşte son veriler ile ilgili görsel sonucu

Ukrayna’ya gelen turist sayısı geçen senenin Ocak-Haziran döneminde bir önceki yılın ilk altı ayıan göre yüzde 8,7 artarak 5,8 milyon kişi olarak kaydedilmişti.

KİEV, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER