(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘TEOG’un kaldırılması için bir mani yok’

    Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEOG’un kaldırılması ile ilgili, “Sayın Başbakan ile bu konuyu etraflıca görüştük ve uygulamaya girmesi konusunda herhangi bir mani yok.” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 72. Genel Kuruluna katılmak üzere ABD’nin New York şehrine hareketinden önce Atatürk Havalimanında basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, “Dün Sayın Başbakan ile bu konuyu etraflıca görüştük […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘TEOG’un kaldırılması için bir mani yok’
17 Eylül 2017 - 12:23 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEOG’un kaldırılması ile ilgili, “Sayın Başbakan ile bu konuyu etraflıca görüştük ve uygulamaya girmesi konusunda herhangi bir mani yok.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 72. Genel Kuruluna katılmak üzere ABD’nin New York şehrine hareketinden önce Atatürk Havalimanında basın toplantısı düzenledi.

Erdoğan, “Dün Sayın Başbakan ile bu konuyu etraflıca görüştük ve uygulamaya girmesi konusunda herhangi bir mani yok. Çok basit bir konu. Sayın Başbakanımız ve bakan arkadaşlarımızla birlikte hemen bu adımın atılması mümkün. Bu konuda Sayın Başbakan’la dün mutabakatımız da oluştu. Temenni ediyorum ki hemen, süratle bunu ülke gündeminden çıkarmak, düşürmek bütün aileleri, yavrularımızı rahatlatacaktır. Bizim bir defa bu konuyu gündemimizden çıkarırken çocuklarımızın daha çok okul derslerine yönelmelerinin önünü açmamız ve yarışı okullarında yapmasını sağlamamız çok daha isabetli olacaktır.” dedi.

 

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER