(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

‘Çelik Spor Merkezi’

    Geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek amacıyla Karate 2.Dan, 2.kademe Antrenör ve Milli Hakem Mehmet Erdinç Çelik, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde açtığı “Çelik Spor Merkezi”’yle bugüne kadar 100′ den fazla öğrenciyi profesyonel sporla tanıştırdı.  Çeşitli spor aktivitelerinin gerçekleştiği “Çelik Spor Merkezi” Spor Okulu’nda,  bugün profesyonel spor hayatına ilk adımı atan miniklerin hedefi geleceğin şampiyonları olmak. Kocaeli’nin […]

‘Çelik Spor Merkezi’
16 Eylül 2017 - 13:43 'de eklendi ve 445 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek amacıyla Karate 2.Dan, 2.kademe Antrenör ve Milli Hakem Mehmet Erdinç Çelik, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde açtığı “Çelik Spor Merkezi”’yle bugüne kadar 100′ den fazla öğrenciyi profesyonel sporla tanıştırdı. 

Çeşitli spor aktivitelerinin gerçekleştiği “Çelik Spor Merkezi” Spor Okulu’nda,  bugün profesyonel spor hayatına ilk adımı atan miniklerin hedefi geleceğin şampiyonları olmak.

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde uzun yıllar kendi çapında ‘Karate Sporu‘nda, günümüzde ahlaklı bireylerin yetiştirilmesi için büyük çaba sarf eden Mehmet Erdinç Çelik’in,  bay ve bayan olmak üzere yediden yetmiş yediye her yaştan birçok öğrencisi bulunuyor.

“Çelik Spor Merkezi”nde, haftanın altı günü sabah 10.00’dan gece 22.00’ye kadar çeşitli branşlarda hizmet veriliyor.

Karate 2.Dan, 2.kademe Antrenör ve Milli Hakem Mehmet Erdinç Çelik

Karate 2.Dan, 2.kademe Antrenör ve Milli Hakem Mehmet Erdinç Çelik, her yaş gurubundan çocukların katıldığı “Çelik Spor Merkezi” Spor Okulu’nda,  hijyenik şartlarının her gün rutin olarak gerçekleştirildiğini söylüyor.

5 yıldızlı otellerin spor merkezlerini  dahi aratmayan  “Çelik Spor Merkezi” Spor Okulu’nda,  her yaşta  bayan ve erkeklere uygulamalı olarak eğitim ve hizmet veriliyor.

Mehmet Erdinç Çelik, her yaşta çocukların hayatında sporun yer edinmesini sağlamak ve geleceğin sporcularını yetiştirmek istediklerini belirtiyor.

Spor alışkanlığının erken yaşta kazanılmasının önemine de vurgu yapanı Milli Hakem Mehmet Erdinç Çelik, konuşmasını, “‘Karate Sporu‘nda ön plana çıkan etkisi ahlâklı sporcuların yetiştirilmesidir. Bu yüzden Karate’de ‘DO’ vardır. ‘DO’ ise saygı, sevgi, disiplin, nezaket ve sadakattir. Bu niteliklere uymayan birine karate öğretilmez”diye noktalıyor.

Haber : Vasfi AŞÇI

vasfiasci@gmail.com

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER