(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kocaeli’li Eskrimciler 3 madalya ile döndüler

    Kocaeli’ni temsil eden eskrimciler 2017-2018 sezonunun ilk müsabakasından 3 madalya ile döndüler. Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen ve 2017 faaliyet programında yer alan “Yıldız-Genç Açık Eskrim Turnuvası” Ankara Sincan Spor Salonunda yapıldı. Müsabakalara  Kocaeli’ni temsilen Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü’nden 11, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nden 3 olmak üzere toplam 14 sporcu […]

Kocaeli’li Eskrimciler 3 madalya ile döndüler
14 Eylül 2017 - 13:46 'de eklendi ve 162 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Kocaeli’ni temsil eden eskrimciler 2017-2018 sezonunun ilk müsabakasından 3 madalya ile döndüler.

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen ve 2017 faaliyet programında yer alan “Yıldız-Genç Açık Eskrim Turnuvası” Ankara Sincan Spor Salonunda yapıldı.

Müsabakalara  Kocaeli’ni temsilen Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü’nden 11, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nden 3 olmak üzere toplam 14 sporcu katılım sağladı.

 

Gençlik Spordan Melike Taşdelen yıldız bayan flörede 3. olurken aynı başarıyı genç bayan flörede de 3. olarak göstermiş ve 2 bronz madalya almayı başardı. Kağıt Spor Kulübünden Emine İpek Aydın ise Yıldız Bayan Epede 2. olarak gümüş madalya almaya hak kazandı.

Yaz sezonunda da ara vermeyen sporcular antrenörler, Ömer Kılıç ve Turgay Tümkuş nezaretinde Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda haftanın 6 günü ‘’Hedef Olimpiyatlar’’ sloganı ile çalışıyor.

Müsabaka sonuçlarında sporcuların aldığı dereceler:
Genç Bayan Flöre: Katılımcı Satısı:31
3.Melike Taşdelen Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
10.Kübra Temel Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Genç Bayan Epe: Katılımcı Satısı:72
30. Emine İpek Aydın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
31. Sıla Çelik Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

Genç Erkek Flöre : Katılımcı Satısı:44
15. Yusuf Arhan Doyaroğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
41.Toygun Galyan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Genç Erkek Epe: Katılımcı Satısı:82
34. Kadir Görkem Erhan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

 

Yıldız Bayan Flöre: Katılımcı Satısı:48
3. Melike Taşdelen Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
10. Kübra Temel Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
37. Zuhal Zeren Aksoy Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Bayan Epe: Katılımcı Satısı:98
2. Emine İpek Aydın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
37. Eda Dilaver Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
40. Aybike Köse Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
44. Sıla Çelik Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
94. Melis Bacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Erkek Flöre: Katılımcı Satısı:68
14. Yusuf Arhan Doyaroğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
51. Çağan Batu Bahadır Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
52. Tunahan Kum Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
61. Toygun Galyan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Erkek Epe: Katılımcı Satısı:95
5. Kadir Görkem Erhan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
36. Ulaş Dündar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

ANKARA, UHA Haber

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER